Egészség hét az óvodában

Egészség hét az óvodában

Összefoglaló

untitled project_4untitled project_3untitled project_2untitled project_1Intézményünkben ezen a hèten került megrendezésre az Egészséghét, melynek célja az egészséges életmód alapjainak megismertetése és megszerettetése volt a gyermekekkel játékos, élményszerű formában.

A hét folyamán változatos programokat szerveztünk, amelyek mind a testi, mind a lelki egészség fejlesztését szolgálták.

A hét első napján a helyes kézmosás , fogápolás és higiéniai szokások kerültek előtérbe. A gyermekek játékos formában tanulták meg a kézmosás lépéseit, valamint beszélgettünk a tisztaság fontosságáról.

Vissza

Apák napja óvodánkban