Egészség hét az óvodában
Összefoglaló



Intézményünkben ezen a hèten került megrendezésre az Egészséghét, melynek célja az egészséges életmód alapjainak megismertetése és megszerettetése volt a gyermekekkel játékos, élményszerű formában.
A hét folyamán változatos programokat szerveztünk, amelyek mind a testi, mind a lelki egészség fejlesztését szolgálták.
A hét első napján a helyes kézmosás , fogápolás és higiéniai szokások kerültek előtérbe. A gyermekek játékos formában tanulták meg a kézmosás lépéseit, valamint beszélgettünk a tisztaság fontosságáról.














